NispetiM ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NispetiM ForuM

AnasayfaKapı*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EzBeRiMsiN

YazarMesaj
kRaLiCe

kRaLiCe

EzBeRiMsiN Empty
MesajKonu: EzBeRiMsiN   EzBeRiMsiN EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 9:41 am

Alisamadim ayriliklara
bir yalan olsaydin keske
acimasizca saplandi yuregime
kac hayin bicak, kac uzun gece

bakislarin gul vedaydi
benden birseyler saklayan
her sozun bir elvedaydi
bana seni yasaklayan

Hala benim ezberimsin
deliler gibi seni özluyorum
gözlerim sende kaldi sevdalim
hic kimseleri gormuyorum

alisamadim ayriliklara bir yalan olsaydin keske

Hayat beni hep kendi cikmazlarimda hapsetti, gectigim her sokak, her caddede kendi tumsegime rastladim. Ve her defasinda takilip dustum.

Sonunun cikmaz oldugunu bile bile girdigim yollarin sayisini unuttum, kendimi unuttum o yollarda, bir seni unutmadim, unutamadim.
Sen hep ucurumun kenarindaki hayalim oldun, tam sarilacakken ucurumlardan dustum, hic ölmedim...
Vazolarda kurudu ciceklerim, acmamis tomurcuklara agladim hep. benim hala hic acilmamis, kutuda, yepyeni hayallerim var, yikilmayi bekleyen...belki de seni...

sen hic sevdinmi kendini, benim seni sevdigim kadar ya da beni hic sevdinmi kendin kadar, ben oldunmu gecelerde, yoklugumda elinde aynalar pacaladinmi?

Ben sende imkansizliklari degil, yalanlari degil, hayalleri sevdim...aslinda ben sadece hayalini sevdim.

Noldu? kizdinmi aslinda seni degil de hayalleri sevdim diye? darildinmi bana? Sen hic yanimda degildinki hayaller varken, onlara sarilip uyudugmda da yoktun ki, yoktunki agladigimda...

Simdi yuregimde saklanacak delik arayan bir cocuk var, korkuyor yine denizlerinde bogulmaktan, korkuyor yine kendi tumseklerine takilip yikilmaktan...

EzBeRiMsiN
1 sayfadaki 1 sayfası